alphabeticalarrow-downarrow-rightdownloademailfaxfilterlinklogo-decorativi-sanmarcologo-sanmarcomarkerpagenav-gridpagenav-leftpagenav-rightpinplaysearchshareslider-arrow-leftslider-arrow-rightsocial-facebooksocial-googleplussocial-linkedinsocial-pinterestsocial-twittersocial-youtubetelephonetextureweb

Duyurular

21.04.2021

Online Mağazamız Açıldı - Kasım 2018

Natura Boya e-shop  hizmetinizdedir. Artık her yerden ürünlerimize kolay ulaşım sağlayıp online alışveriş yapabilirsiniz.

Taksitli alışveriş yapabilirsiniz, fırsat ürünlerde indirim olanaklarındandan yararlanabilirsiniz.

Online mağaza adresimiz www.natura.com.tr

 

Sanal gerçeklik San Marco Mağazalarına geliyor - Eylül 2018

Sanal gerçeklik San Marco mağazalarında geliyor. Sürükleyici bir deneyim: kullanıcı tamamen yeni bir gerçekliğe, etkileşimli ve ilgi çekici bir deneyime dönüşecek. Kullanıcı, iki duvar üzerinde uygulanacak aynı stil, oda ve dekoratif efektleri seçebilir ve onu en iyi şekilde temsil eden ve tatmin eden renk çözümlerini deneyebilir.
Gerçek bir daireye uygulandığını gördüğünüz 3D maskesini takarak, mağazamızda dekoratif boyaların renk veya efektlerini seçin
!

 

 

Mimarlar Ve Tasarımcılar İçin Dijital Kitaplık - Eylül 2017

Mimarlardan proje mükelleflerine, mühendislerden yüklenicilere kadar sektör profesyonellerinin yanında yer alarak, faaliyetlerini daha kolay ve keyifli hale getirmek: bu hedefler çerçevesinde Colorificio San Marco, bugünden başlayarak kendine ait dekorasyon amaçlı ürünlere, belli başlı kartela efektlerine, en popüler renklere ait nüanslarına ait zengin nesne/doku kitaplığını tasarım aşamasında kullanılabilmesi için hizmete sunmaktadır.

Kitaplıklar, 3DS Max (MAT) için BIM (RFA ve ADSKLIB) formatında, JPG rendering’e yönelik tüm haritaları ile birlikte mevcuttur; tüm San Marco dekoratif ürünleri ve kartela efektleri çok sayıda moda nüansları ile sunulmaktadır.

Dijital kitaplıklar sistemlerin azami performansını sağlamak üzere optimize edilmiş olup, hem BIM hem de CAD ile alışveriş yapılabilmesi için uygun formatta sunulmakta, 1B ve 2B tüm mimari tasarım ortamlarından kullanılabilmeleri sağlanmaktadır.

 

 

Natura Boya Yeni ürün Continuo Zemin kaplaması  - Haziran 2017

CONTINUO, modern mimari de yatay ve dikey yüzeyler için farklı mineral ve organik ürünlerden oluşan kombine çok katmanlı bir duvar ve zemin kaplama sistemidir. 6 değişik renk paletin de toplam 47 renk mevcuttur.
CONTINUO sistemi şu alanlara uygulanabilir: - Şap (geleneksel çimento / betonlar, ışıltılı, kayan, vb.). - Seramik, porselen, mozaik ile döşenmiş yüzeyler. - Mevcut epoksi veya poliüretan kaplamalı yüzeyler. - Doğal ve yeniden yapılandırılmış taş yüzeyleri. - - Sulu bağlayıcılar içeren yeni ve eski sıvalar. - Dekoratif organik veya mineral kaplamalar. - Sıva ve alçıpan yüzeyleri.

Daha fazla bilgi için ürün sayfasını ziyaret ediniz;

 

 

 

 

Natura Boya yeni ürünleri My ART ve Concret ART ile duvarlarda farklılıklar yaratıyor.

San Marco - My ART
My Art içindeki mikro kristaller ve yanardöner şeffaf özellikleri sayesinde duvarlarınızda fark yaratır. Duvarlara uygulanan istenilen renk boyanın üzerine sürülerek şeffaf yapısı sayesinde hem boyanın rengini kapatmaz hem de duvarlara sürdüğünüz boyanın tonlarında ışıltılı ve değişik açılardan bakıldığında yanardöner bir etki sağlar.

 

San Marco - Concret ART
Concret Art son yıllarda dekorasyonda çok sık kullanılan duvarlarda beton efekt yaratmak için üretilmiş bir sıvadır. Bu sayede duvarlarınıza istenilen beton efektini kolayca verebilirsiniz. Uygulama şekline bağlı olarak klasik ya da kalıp şeklinde beton efektleri elde edilebilir.