alphabeticalarrow-downarrow-rightdownloademailfaxfilterlinklogo-decorativi-sanmarcologo-sanmarcomarkerpagenav-gridpagenav-leftpagenav-rightpinplaysearchshareslider-arrow-leftslider-arrow-rightsocial-facebooksocial-googleplussocial-linkedinsocial-pinterestsocial-twittersocial-youtubetelephonetextureweb

GRIMANI

Çoklu yüzeyler için metalik dekoratif boya

GRIMANI

Çoklu yüzeyler için metalik dekoratif boya

 

GRIMANI, çağdaş mimarinin çoklu yüzeylerini kaplamak ve dekore etmek için geliştirilmiş olan bir dekorasyon malzemesidir.
GRIMANI yüksek yapışma ve esnekliğe sahiptir. Sadece konutların tipi duvar ve yüzeylerinde değil, aynı zamanda dekoratif unsurlar, abajurlar, raflar, çerçeveler ve küçük mobilyalarda da kullanılmakta, yanıyan ışık yoğunluğuna bağlı olarak yarı şeffaftan parlağa kadar uzanan bir gam dahilinde şık doku kazandırmaktadır. GRIMANI kolay uygulama sayesinde sayısın estetik etkinin elde edilmesine imkan tanımaktadır. 
GRIMANI son derece düşük uçucu bileşen oranına sahip olup, formaldehit ve plastik maddeler ihtiva etmemekte tekrar kullanılmaya başlamadan uzun süreli havalandırma gerektirmeyen iç mekanların boyanması için idealdir.

Uygulama aletleri: Çelik mala,Fırça

Kat sayısı: 12

Sarfiyat: 6 - 8 m² / lt

 

 

 

GRİMANİ UYGULAMA VİDEOLARI

GRIMANI

İndir